Gdańsk i jego życie moimi oczami

Wpisy z tagiem: Rada Miasta Gdańska

sobota, 15 listopada 2014

W wyborach samorządowych w dniu 16 listopada 2014r. mieszkańcy Gdańska oddają 3 głosy:

  • 1 głos na wybranego kandydata do Sejmiku Województwa Pomorskiego

W obejmującym miasto Gdańsk okręgu nr 3 mamy 7 mandatów do podziału. Listy kandydatów są tu:

Kandydaci do Sejmiku Województwa Pomorskiego

  • 1 głos na wybranego kandydata do Rady Miasta Gdańska

Wykaz okręgów głosowania oraz listy kandydatów są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

  • 1 głos na wybranego kandydata na stanowisko Prezydenta Miasta Gdańska

Wykaz kandydatów, jednakowy dla całego Gdańska jest tu:

Kandydaci na Prezydenta Miasta Gdańska

 

Lokale wyborcze są czynne w godzinach 7.00 do 21.00.

Wykaz lokali wyborczych jest tu:

UMG - obwieszczenie o obwodach głosowania

 



 

czwartek, 13 listopada 2014

Agnieszka Owczarczak to moja kandydatka na radną:

Agnieszka Owczarczak

Jest radną obecnej kadencji, a w tych wyborach otwiera listę Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 5, obejmującym dzielnice: Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe. 

Dlaczego chcę właśnie na nią oddać głos? Przede wszystkim dlatego, że nie przypomina sobie o wyborcach tylko z okazji wyborów. Śledzę jej portal na Facebooku, zaglądam też na stronę internetową:

Agnieszka Owczarczak

i wiem, co dzieje się w mieście, gdyż regularnie publikuje newsy z prac Rady Miasta. Kilka razy zwracałam się do niej z problemami w stylu "co mnie gryzie" i zawsze była jakaś reakcja. Wprawdzie nie zawsze skutecznie, ale przynajmniej próbowała. Niestety, problem śmieci na Cmentarzu Łostowickim nadal jest nierozwiązany:

Porządkując groby, śmieci zabierz do domu

Nadal tez na Zaspie nie da się bezpiecznie doładować karty miejskiej ZTM

Karta miejska nie dla mieszkańców Zaspy?

Może w tej kadencji się uda?

środa, 12 listopada 2014

Masz wybór - KWW Waldemara Bartelika wystawił do Rady Miasta Gdańska następujących kandydatów:


Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Błażewicz Mateusz Oskar 26 Gdańsk
1 2 Hołubowski Jacek Mariusz 40 Gdańsk
1 3 Literski Mirosław Andrzej 52 Gdańsk
1 4 Czupa Stefan Józef 67 Gdańsk
1 5 Wiśniewska Anna Maria 27 Gdańsk
1 6 Stanisławek Anna Agnieszka 28 Gdańsk
1 7 Damps Grażyna Barbara 50 Gdańsk
1 8 Łężna Magdalena  38 Gdańsk
1 9 Jałoszyński Adam Jarosław 40 Gdańsk
2 1 Mażewski Longin Szczepan 57 Gdańsk
2 2 Sławnikowski Tomasz Wojciech 45 Gdańsk
2 3 Czoska Henryk Zbigniew 67 Gdańsk
2 4 Pietrusiak Krzysztof Tomasz 30 Gdańsk
2 5 Guzowski Piotr Maciej 50 Gdańsk
2 6 Wawer Mirosława Jadwiga 55 Gdańsk
2 7 Woźnica Aleksandra  26 Gdańsk
2 8 Salkowska-Tylicka Aleksandra Ewa 29 Gdańsk
2 9 Tomaszewicz Marzena  47 Gdańsk
2 10 Noga Łukasz  32 Gdańsk
2 11 Ninard Marek Roman 48 Gdańsk
2 12 Kwiatkowski Stefan Leszek 54 Gdańsk
2 13 Gałek Anna Maria 44 Gdańsk
2 14 Mielnikow Piotr  57 Gdańsk
2 15 Wiczanowski Mirosław  57 Gdańsk
2 16 Czubala Grażyna Teresa 50 Gdańsk
3 1 Wieczorek Leonard  55 Gdańsk
3 2 Guzowska Magdalena Katarzyna 49 Gdańsk
3 3 Stec Ryszard  66 Gdańsk
3 4 Andrykowski Piotr Florian 68 Gdańsk
3 5 Jurczyk Jolanta Stanisława 54 Gdańsk
3 6 Marzecki Dariusz Jarosław 51 Gdańsk
3 7 Markowska Barbara  50 Gdańsk
3 8 Kina Barbara Jadwiga 41 Gdańsk
3 9 Hildebrand Ewa Elżbieta 51 Gdańsk
3 10 Górecka Teresa  55 Gdańsk
4 1 Peters Beata  45 Gdańsk
4 2 Łapiński Piotr Przemysław 37 Gdańsk
4 3 Biesiadowski Jerzy Waldemar 67 Gdańsk
4 4 Obszańska Agnieszka  24 Gdańsk
4 5 Posman Bogusław  62 Gdańsk
4 6 Okułowicz Lilia  46 Gdańsk
4 7 Cieszyńska Agnieszka Aleksandra 34 Gdańsk
4 8 Bielecka Katarzyna   29 Gdańsk
4 9 Burzyńska Bogumiła Danuta 58 Gdańsk
4 10 Chmielecki Michał  18 Gdańsk
5 1 Bartelik Waldemar Franciszek 65 Gdańsk
5 2 Chmielecki Andrzej Bogdan 52 Gdańsk
5 3 Kaniewska-Dembek Iwona Violetta 56 Gdańsk
5 4 Pichlak Piotr Jan 54 Gdańsk
5 5 Korpolewski Marcin Zbigniew 44 Gdańsk
5 6 Karnowska Violetta Grażyna 42 Gdańsk
5 7 Bowszys Jarosława  58 Gdańsk
5 8 Łapiński Tomasz Szczepan 24 Gdańsk
5 9 Grochowska Anna  52 Gdańsk
5 10 Rosiński Ryszard Michał 75 Gdańsk
5 11 Wójcik Jolanta Joanna 44 Gdańsk
5 12 Sikorska Maria Krystyna 62 Gdańsk
6 1 Matkowska-Bławat Aniela  68 Gdańsk
6 2 Michalkiewicz Jan  64 Gdańsk
6 3 Romanowska Ryszarda Ewa 58 Gdańsk
6 4 Klimczak Marek  57 Gdańsk
6 5 Formela Aleksandra  39 Gdańsk
6 6 Marzecka Joanna  48 Gdańsk
6 7 Kina Piotr  43 Gdańsk
6 8 Głowinkowski Roman Michał 51 Gdańsk
6 9 Grodnicki Ryszard Roman 67 Gdańsk
6 10 Paszkiewicz Dariusz Antoni 54 Gdańsk


Strona internetowa komitetu jest tu:

Masz Wybór - KWW Waldemara Bartelika

 

Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

O mandat radnego z list komitetu wyborczego Związek Słowiański walczą:


Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
6 1 Weiher Jadwiga Maria 65 Gdańsk
6 2 Słusznik Ewa Jolanta 44 Gdańsk
6 3 Hirsz-Lemke Stanisława Elżbieta 61 Gdańsk
6 4 Weiher Karol Piotr 41 Gdańsk
6 5 Zabiegliński Bogusław  49 Gdańsk


Komitet wyborczy ZS wystawia kandydatów do Rady Miasta Gdańska tylko w jednym okręgu, obejmującym dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki.
ZS ma swoją stronę w internecie:

Związek Słowiański

Nawet nie wiedziałam, że jest taka partia. Ciekawe, ile zdobędzie głosów w tych wyborach?

 

Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

O mandat radnego z list komitetu wyborczego Wspólnota Patriotyzm Solidarność walczą:


Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Kornatowicz Krzysztof Janusz 58 Gdańsk
1 2 Zieliński Grzegorz Lech 61 Gdańsk
1 3 Kamiński Marek Krzysztof 24 Gdańsk
1 4 Gawina Jarosław Piotr 52 Gdańsk
1 5 Górska Małgorzata  55 Gdańsk
1 6 Troszyński Sebastian Aleksander 41 Gdańsk
1 7 Turzyńska Magdalena Maria 36 Gdańsk
1 8 Gałka Jolanta  43 Gdańsk


Komitet wyborczy WPS wystawia kandydatów do Rady Miasta Gdańska tylko w jednym okręgu, obejmującym dzielnice: Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce.
WPS ma swoją stronę w internecie:

KKW Wspólnota Patriotyzm Solidarność

Z tego co tam widzę - jest to komitet powiązany z Pawłem Kukizem i jego Ruchem Oburzonych.
Zdziwiło mnie natomiast, że komitet ten ma poparcie NSZZ Solidarność. No, chyba że logo komitetu nie do końca jest zgodne z prawdą?

WPS

Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

 O mandat radnego z list komitetu  Gdańsk Obywatelski walczą:


Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Wiszniewska Magdalena Maria 38 Gdańsk
1 2 Bartków Agnieszka  37 Gdańsk
1 3 Zaleski Piotr  63 Gdańsk
1 4 Moeller Milena Katarzyna 24 Gdańsk
1 5 Tomaszewski Rafał  38 Gdańsk
1 6 Zalewska Agnieszka Magda 31 Gdańsk
1 7 Błażyński Rafał  21 Gdańsk
1 8 Kaczmarek Miłosz Marek 18 Gdańsk
1 9 Kwiatkowska Iwona Barbara 51 Gdańsk
2 1 Dwojacki Piotr Sławomir 47 Gdańsk
2 2 Lachowski Piotr Leszek 48 Gdańsk
2 3 Bildziuk Marcin Sławomir 27 Gdańsk
2 4 Kraszewska Małgorzata  40 Gdańsk
2 5 Juraszek Michał Tomasz 57 Gdańsk
2 6 Ostrowska Natalia Anna 52 Gdańsk
2 7 Wyszomirski Jurand  63 Gdańsk
2 8 Sujka-Frączek Anna Katarzyna 29 Gdańsk
2 9 Glac-Ściebura Zenobia Wiktoria 31 Gdańsk
3 1 Olszewski Sebastian  33 Gdańsk
3 2 Gurfinkiel Tomasz Jakub 36 Gdańsk
3 3 Zielińska Anna Maria 42 Gdańsk
3 4 Kruszewska Małgorzata Jadwiga 57 Gdańsk
3 5 Andrzejewski Szymon Tomasz 30 Gdańsk
4 1 Lieder Ewa  46 Gdańsk
4 2 Kowalina Arkadiusz January 45 Gdańsk
4 3 Konieczna Iwona  39 Gdańsk
4 4 Strugała Monika Maria 61 Gdańsk
4 5 Człapińska Halina Irena 63 Gdańsk
4 6 Dwojacka Lolita Anna 46 Gdańsk
4 7 Bujny Maciej Igor 24 Gdańsk
4 8 Lipecki Daniel Tomasz 34 Gdańsk
5 1 Dziemianczuk Tomasz  38 Gdańsk
5 2 Wojciechowicz Michał Rafał 49 Gdańsk
5 3 Sikorska Ludwika Bogumiła 63 Gdańsk
5 4 Szczygieł Kinga  19 Gdańsk
5 5 Kalinowska Karolina  19 Gdańsk
5 6 Wojciechowicz Franciszek Józef 18 Gdańsk
5 7 Skrzypski Krzysztof  36 Gdańsk
6 1 Chilicki Janusz Piotr 51 Gdańsk
6 2 Nowosielski Mikołaj Piotr 32 Gdańsk
6 3 Trzeciak Maria  Krystyna 35 Gdańsk
6 4 Młodzianko Marek  58 Gdańsk
6 5 Jędrzejak Kazimierz Stanisław 64 Gdańsk
6 6 Wielińska Katarzyna Monika 40 Gdańsk
6 7 Jakowicka Zuzanna Katarzyna 30 Gdańsk
6 8 Ptak Bożena Jadwiga 61 Gdańsk


Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

 

O mandat radnego z list Prawa i Sprawiedliwości walczą:


Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Falandysz Jaromir Jerzy 30 Gdańsk
1 2 Hamadyk Łukasz Mariusz 30 Gdańsk
1 3 Wasielewski Dariusz Jacek 54 Gdańsk
1 4 Karc Janusz  54 Gdańsk
1 5 Gwoździowska Krystyna  67 Gdańsk
1 6 Milewska Małgorzata  49 Gdańsk
1 7 Kwiatkowska Urszula Agata 67 Gdańsk
1 8 Małopolski Adam Andrzej 46 Gdańsk
1 9 Jachym Marta Anna 36 Gdańsk
1 10 Itrich Roman Wawrzyniec 49 Gdańsk
2 1 Czauderna Piotr Stefan 52 Gdańsk
2 2 Koralewski Kazimierz Marian 57 Gdańsk
2 3 Dudek Dorota  40 Gdańsk
2 4 Jaroszewicz Waldemar  59 Gdańsk
2 5 Tybura Dariusz Kazimierz 46 Gdańsk
2 6 Szlejter Edward  65 Gdańsk
2 7 Kempiński Piotr Ryszard 46 Gdańsk
2 8 Woroniecka Anna Bogumiła 60 Gdańsk
2 9 Dynaburska Daniela Maria 65 Gdańsk
2 10 Szajna Paweł Jakub 28 Gdańsk
2 11 Kołodziej Łukasz Jakub 38 Gdańsk
2 12 Tul Teresa  73 Gdańsk
2 13 Dzedzej Wojciech Franciszek 24 Gdańsk
2 14 Klimaszewska Brygida Maria 59 Gdańsk
2 15 Sikora Zofia  18 Gdańsk
2 16 Głuch Jerzy Kazimierz 61 Gdańsk
3 1 Milewski Jerzy Andrzej 56 Gdańsk
3 2 Gierszewski Piotr  48 Gdańsk
3 3 Kidziński Paweł  39 Gdańsk
3 4 Konczal Jacek  51 Gdańsk
3 5 Piątkowska Małgorzata Maria 55 Gdańsk
3 6 Szryter Jolanta Wiesława 56 Gdańsk
3 7 Folkmann-Banaszak Brygida Julita 54 Gdańsk
3 8 Świderski Henryk Andrzej 60 Gdańsk
3 9 Przyborowicz Izabela Michalina 58 Gdańsk
3 10 Gwit Piotr Włodzimierz 44 Gdańsk
4 1 Wirska Anna Barbara 39 Gdańsk
4 2 Plewa Romuald Stanisław 61 Gdańsk
4 3 Kosiorek Dariusz Karol 33 Gdańsk
4 4 Gryboś Agnieszka Anna 42 Gdańsk
4 5 Steckiewicz Krzysztof  41 Gdańsk
4 6 Kloskowska Urszula  63 Gdańsk
4 7 Walentynowicz Piotr Michał 36 Gdańsk
4 8 Biernacki Tomasz   41 Gdańsk
4 9 Odyniec Małgorzata  37 Gdańsk
4 10 Kotecki Mateusz Jan 31 Gdańsk
5 1 Strzelczyk Grzegorz Jan 52 Gdańsk
5 2 Żuk Andrzej  35 Gdańsk
5 3 Kołakowska Anna Maria 50 Gdańsk
5 4 Przyborowicz Mirosław  57 Gdańsk
5 5 Tabaka Małgorzata Teresa 44 Gdańsk
5 6 Wnuk Zbigniew Henryk 53 Gdańsk
5 7 Stefanicka Daniela Bożena 67 Gdańsk
5 8 Stankiewicz Wacław  65 Gdańsk
5 9 Kłos Daria Paulina 28 Gdańsk
5 10 Pankowski Mariusz Stanisław 41 Gdańsk
5 11 Modrzewska Jagoda Helena 51 Gdańsk
5 12 Gierzyński Maciej Andrzej 39 Gdańsk
6 1 Teodorczyk Jacek Włodzimierz 67 Gdańsk
6 2 Okoniewski Paweł  32 Gdańsk
6 3 Cholewińska Maria  75 Gdańsk
6 4 Podjacki Wojciech Eugeniusz 44 Gdańsk
6 5 Brodnicki Mariusz Andrzej 36 Gdańsk
6 6 Szymańska Małgorzata Anna 60 Gdańsk
6 7 Hałas Henryk Czesław 58 Gdańsk
6 8 Chmielewska Anna Maria 51 Gdańsk
6 9 Majerowska Grażyna Zofia 58 Gdańsk
6 10 Kochańczyk Michał Jerzy 64 Gdańsk


Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

wtorek, 11 listopada 2014

 

O mandat radnego z list komitetu Platformy Obywatelskiej walczą:

Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Słodkowski Dariusz  28 Gdańsk
1 2 Olek Magdalena  25 Gdańsk
1 3 Śpiewak-Dowbór Cezary Jan 26 Gdańsk
1 4 Rydlewska-Kowalik Sylwia Barbara 31 Gdańsk
1 5 Dunajewska-Daszczyńska Beata Elżbieta 48 Gdańsk
1 6 Kaźmierczyk Lech Artur 45 Gdańsk
1 7 Sowińska Olga Iwona 35 Gdańsk
1 8 Węsek Hanna Mariola 56 Gdańsk
1 9 Bób Dominik  23 Gdańsk
2 1 Adamowicz Paweł Bogdan 49 Gdańsk
2 2 Nieroda Adam Józef 30 Gdańsk
2 3 Oleszek Bogdan Marian 65 Gdańsk
2 4 Dulkiewicz Aleksandra Maria 35 Gdańsk
2 5 Bumblis Marek  59 Gdańsk
2 6 Grzelak Piotr Grzegorz 32 Gdańsk
2 7 Borowska-Gala Stanisława  62 Gdańsk
2 8 Frankowski Adam Grzegorz 20 Gdańsk
2 9 Szczepańska Maria Róża 64 Gdańsk
2 10 Rafałowski Marek  30 Gdańsk
2 11 Sikorski Bartosz Krzysztof 32 Gdańsk
2 12 Stark Alicja Maria 44 Gdańsk
2 13 Wasilewska Teresa  64 Gdańsk
2 14 Kwiesielewicz Mirosław  57 Gdańsk
2 15 Stawarz Magdalena  32 Gdańsk
2 16 Skarbek Mateusz Jacek 27 Gdańsk
3 1 Borawski Piotr  31 Gdańsk
3 2 Jankowiak Beata  23 Gdańsk
3 3 Czerniewski Paweł Marcin 37 Gdańsk
3 4 Dzik Piotr Adam 56 Gdańsk
3 5 Małkowska Maria  Bożena 67 Gdańsk
3 6 Dymarska Irena  Urszula 64 Gdańsk
3 7 Pierzak Grażyna Cecylia 48 Gdańsk
3 8 Sulewski Karol Izydor 33 Gdańsk
3 9 Samolewicz Alicja Ewa 26 Gdańsk
3 10 Mazurkiewicz Szymon Sylwester 26 Gdańsk
4 1 Krupa Maciej Damian 35 Gdańsk
4 2 Lodzińska Emilia  31 Gdańsk
4 3 Zdanowicz Mirosław  76 Gdańsk
4 4 Błaszkowski Wojciech Stanisław 44 Gdańsk
4 5 Lebiecka Bogumiła Anna 59 Gdańsk
4 6 Wielopolski Zygmunt Robert 34 Gdańsk
4 7 Samolewicz Kalina Justyna 22 Gdańsk
4 8 Jarosz Marcin  39 Gdańsk
4 9 Czerlonek Ewa Teresa 30 Gdańsk
4 10 Kłos Krystian Jarosław 25 Gdańsk
5 1 Owczarczak Agnieszka Maria 35 Gdańsk
5 2 Skiba Piotr Andrzej 41 Gdańsk
5 3 Wierzba Beata Małgorzata 41 Gdańsk
5 4 Ryś Przemysław  35 Gdańsk
5 5 Stopieńska Danuta Maria 57 Gdańsk
5 6 Świątoniowski Wojciech Józef 63 Gdańsk
5 7 Szczęsny Rafał  29 Gdańsk
5 8 Ciftci Anna Fatma 21 Gdańsk
5 9 Kluczkowski Adam Jerzy 40 Gdańsk
5 10 Wachułka Paweł Damian 36 Gdańsk
5 11 Kurkowska Kamila  29 Gdańsk
5 12 Kowalczys Andrzej Paweł 55 Gdańsk
6 1 Chmiel Małgorzata  61 Gdańsk
6 2 Gorecki Jarosław Władysław 56 Gdańsk
6 3 Stybor Wojciech Janusz 39 Gdańsk
6 4 Geryk Żaneta Beata 44 Gdańsk
6 5 Andrzejczak Mariusz Piotr 32 Gdańsk
6 6 Babajan Karen  23 Gdańsk
6 7 Downar-Zapolska Renata Anna 54 Gdańsk
6 8 Orfin Michał Jan 21 Gdańsk
6 9 Nowak-Tymińska Aneta   38 Gdańsk
6 10 Bejm Łukasz Kacper 25 Gdańsk


Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

poniedziałek, 10 listopada 2014

O mandat radnego z list komitetu Partia Libertariańska walczą:

Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
3 1 Nikodemski Mateusz Jan 22 Gdańsk
3 2 Szczypior Marcin Szymon 22 Gdańsk
3 3 Sokołowska Katarzyna Ewa 22 Gdańsk
3 4 Toczek Paulina Małgorzata 23 Gdańsk
3 5 Stradowski Daniel Mariusz 21 Gdańsk
5 1 Kokorzycki Wojciech Jan 20 Gdańsk
5 2 Kleban Anna Aleksandra 23 Gdańsk
5 3 Mietkowski Antoni  55 Gdańsk
5 4 Konieczna Krystyna Anna 61 Gdańsk
5 5 Grabowski Karol Michał 22 Gdańsk
6 1 Mietkowski Karol  22 Gdańsk
6 2 Nowak Wojciech Jan 20 Gdańsk
6 3 Nikodemska Dorota Elżbieta 49 Gdańsk
6 4 Grzonka Magdalena Joanna 41 Gdańsk
6 5 Łukaszuk Aron Jan 22 Gdańsk


Sama partia jest raczej mało znana. Dla zainteresowanych - strona internetowa jest tu:

Partia Libertariańska

Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

niedziela, 09 listopada 2014

O mandat radnego z list komitetu Nowa Prawica JKM walczą:

Okręg pozycja nazwisko imiona wiek miejsce zamieszkania
1 1 Sobkiewicz Kamil Andrzej 30 Gdańsk
1 2 Ignaciuk Barbara Irena 50 Gdańsk
1 3 Handzel Karol  19 Gdańsk
1 4 Uchańska Izabela Ewa 52 Gdańsk
1 5 Wysocki Jan Mieczysław 50 Gdańsk
2 1 Wysocki Zbigniew Maksymilian 30 Gdańsk
2 2 Gawroński Kamil Karol 30 Gdańsk
2 3 Majewski Przemysław Tomasz 22 Gdańsk
2 4 Erdmański Karol  27 Gdańsk
2 5 Żurawska Małgorzata Ewa 29 Gdańsk
2 6 Godecka Katarzyna Agnieszka 20 Gdańsk
2 7 Łuczkiewicz Krzysztof Zdzisław 49 Gdańsk
2 8 Grudzień Bartosz Jan 28 Gdańsk
2 9 Kościelak Hanna Teresa 54 Gdańsk
2 10 Kwiatkowski Adam Paweł 22 Gdańsk
2 11 Solecki Jakub Marcin 26 Gdańsk
2 12 Kwiatkowska Jolanta  49 Gdańsk
2 13 Kochanowski Klaudiusz Oskar 27 Gdańsk
2 14 Giełdon Grażyna Barbara 58 Gdańsk
3 1 Stefanowski Bartosz Stanisław 21 Gdańsk
3 2 Berenthal Krzysztof Władysław 65 Gdańsk
3 3 Koniecko Joanna Katarzyna 24 Gdańsk
3 4 Dymarczyk Marta Julia 19 Gdańsk
3 5 Heger Łukasz Antoni 22 Gdańsk
3 6 Berenthal Stanisława  53 Gdańsk
4 1 Cichocki Szymon  31 Gdańsk
4 2 Stęplowski Tomasz Marian 26 Gdańsk
4 3 Maksymowicz-Czapkowska Dorota Elżbieta 37 Gdańsk
4 4 Szczecińska Sandra Maria 29 Gdańsk
4 5 Kondratiuk Adela  85 Gdańsk
4 6 Kułakowski Jakub  22 Gdańsk
4 7 Wyligała Kasjan Jarosław 24 Gdańsk
5 1 Kościelak Zdzisław Tadeusz 57 Gdańsk
5 2 Kulasiewicz Agata  21 Gdańsk
5 3 Fostacz Jarosław  36 Gdańsk
5 4 Szkatulski Hubert Michał 23 Gdańsk
5 5 Gajda Wiesław  44 Gdańsk
5 6 Guzowska Marzena Beata 53 Gdańsk
5 7 Staniszewska Krystyna  74 Gdańsk
5 8 Stupak Adam  21 Gdańsk
5 9 Kocińska Alicja Agnieszka 34 Gdańsk
6 1 Cybulski Piotr Krzysztof 42 Gdańsk
6 2 Murawiec Karol Jakub 31 Gdańsk
6 3 Kalinowska Marta  26 Gdańsk
6 4 Hliwa Dariusz Andrzej 20 Gdańsk
6 5 Paszko Dagmara  21 Gdańsk
6 6 Erdmańska Agnieszka Maria 24 Gdańsk
6 7 Lewandowski Mateusz  26 Gdańsk



Wykaz dzielnic wchodzących do poszczególnych okręgów oraz listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych są tu:

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

Wszystko o wyborach samorządowych 16 listopada 2014 tu:

wybory samorządowe

 
1 , 2
| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi











ministat liczniki.org