Gdańsk i jego życie moimi oczami

Wpisy z tagiem: partia razem

środa, 17 października 2018

Komitet Wyborczy Partii Razem - lista nr 6 - kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego:

  1. Kulma Aleksandra Barbara
    41 lat, zam.Gdańsk
  2. Boniecki Michał Łukasz
    29 lat, zam.Gdańsk
  3. Strojny Olga
    34 lata, zam.Gdańsk
  4. Piątkowski Mateusz Michał
    30 lat, zam.Gdańsk
  5. Kamrowska Monika Joanna
    24 lata, zam.Gdańsk
  6. Nagiel Michał Andrzej
    21 lat, zam.Gdańsk
  7. Gromada Ewa Irena
    31 lat, zam.Wejherowo
  8. Ostrowski Maciej Piotr
    34 lata, zam.Gdańsk

 

Partia Razem

Program ugrupowania na te wybory można znaleźć tu:

Partia Razem

 

Wszystkie listy kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego w woj. pomorskim są tu:

Sejmik Województwa Pomorskiego - listy kandydatów

czwartek, 29 października 2015

W okręgu 25 poszczególni kandydaci partii Razem otrzymali następującą liczbę głosów.

Lista kandydatów nr 3 - PARTIA RAZEM

  1. Aleksandra Krotowska-Cacha - 7 008 głosów (1,64%)
  2. Tomasz Larczyński - 1 731 głosów (0,41%)
  3. Aleksandra Bojarska - 1 650 głosów (0,39%)
  4. Mikołaj Golubiewski - 575 głosów (0,13%)
  5. Judyta Król - 1 287 głosów (0,3%)
  6. Mateusz Lipowicz - 585 głosów (0,14%)
  7. Marianna Kasperska-Zegar - 371 głosów (0,09%)
  8. Stanisław Głąbiński - 228 głosów (0,05%)
  9. Dorota Korsak - 409 głosów (0,1%)
  10. Szymon Andrzejewski - 487 głosów (0,11%)
  11. Aleksandra Kulma - 280 głosów (0,07%)
  12. Michał Smętek - 431 głosów (0,1%)
  13. Ewa Wieczorek - 615 głosów (0,14%)
  14. Maciej Rafa - 356 głosów (0,08%)
  15. Katarzyna Bojarska - 979 głosów (0,09%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





poniedziałek, 28 września 2015

Razem

Hasło wyborcze to: Dołącza do nas - Razem damy radę!

W okręgu 25 na zarejestrowanej przez PKW liście jest 15 kandydatów.

Lista kandydatów nr 3 - PARTIA RAZEM

  1. Aleksandra Krotowska-Cacha
  2. Tomasz Larczyński
  3. Aleksandra Bojarska
  4. Mikołaj Golubiewski
  5. Judyta Król
  6. Mateusz Lipowicz
  7. Marianna Kasperska-Zegar
  8. Stanisław Głąbiński
  9. Dorota Korsak
  10. Szymon Andrzejewski
  11. Aleksandra Kulma
  12. Michał Smętek
  13. Ewa Wieczorek
  14. Maciej Rafa
  15. Katarzyna Bojarska

 


 

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2015 - Wybory parlamentarne



| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Tagi











ministat liczniki.org