Gdańsk i jego życie moimi oczami

Wpisy z tagiem: listy kandydatów

sobota, 10 września 2011
wtorek, 06 września 2011

Zarejestrowana lista Samoobrony Andrzeja Leppera dla okręgu nr 25 do Sejmu.

Samoobrona Andrzeja Leppera

Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera - lista kandydatów do Sejmu

  1. Kamiński Kazimierz
  2. Gaweł Elżbieta
  3. Zblewski Marek
  4. Lewkowicz Iwona Ewa
  5. Treder Waldemar Kazimierz
  6. Drawc Mieczysław Józef
  7. Kąkol Radosław Tadeusz
  8. Bąk Robert Krzysztof
  9. Duwa Maria Anna
  10. Czarnecka Magdalena Monika
  11. Borkowska Aneta
  12. Figura Mariusz Jan
  13. Nilek Barbara
  14. Browarczyk Dorota Joanna
  15. Sudoł Maria

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

Zarejestrowana lista PPP Sierpień 80 dla okręgu nr 25 do Sejmu.

PPP

Hasło wyborcze: Oni się kłócą. My wybieramy przyszłość.

Polska Partia Pracy Sierpień 80 - lista kandydatów do Sejmu

  1. Gosz Kamila Lidia
  2. Wałaszewski Grzegorz Dawid
  3. Domańska-Hołub Jadwiga Barbara
  4. Kurpik-Popek Joanna
  5. Kowalska Lucyna Anna
  6. Kapciński Andrzej
  7. Latoszewski Waldemar Marek
  8. Romanowski Tomasz
  9. Wunsz Grzegorz Adam
  10. Meyer Janina
  11. Latoszewska Krystyna Iwona
  12. Smolarek Jolanta Katarzyna
  13. Pyka Iwona
  14. Nelke Izabela Eugenia
  15. Adamski Tomasz Edward

 Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

Zarejestrowana lista RP dla okręgu nr 25 do Sejmu.

Ruch Palikota

Hasło wyborcze kampanii: Nowoczesne państwo

Ruch Palikota - lista kandydatów do Sejmu

  1. Bauć Piotr Paweł
  2. Gądek Agnieszka Anna
  3. Korzeniowski Leszek Zbigniew
  4. Guss Wanda
  5. Pręda Marcin Andrzej
  6. Piniecki Piotr
  7. Kowalski Maciej Tomasz
  8. Sadowska Brygida
  9. Kwaśniewski Łukasz Mateusz
  10. Berowska Paulina
  11. Małecka Magdalena
  12. Leszczyńska Elwira Maria
  13. Deresz Maria Barbara
  14. Gołębiowska Beata Mariola

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

niedziela, 04 września 2011

W wyborach parlamentarnych 9 października 2011r. mieszkańcy Gdańska wybiorą kandydata do Senatu w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 65. Okręg ten obejmuje miasta na prawach powiatu Gdańsk i Sopot.
Na opublikowanej przez PKW liście jest 4 kandydatów:

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

środa, 31 sierpnia 2011

Tym razem - już oficjalnie zarejestrowana lista PO dla okręgu nr 25 do Sejmu. Nazwiska i kolejność na liście identyczna z tym, co wcześniej opublikowano na stronie partyjnej:
Partyjne listy dla Gdańska

 

PO

Hasła wyborcze: Polska w budowie; Zrobimy więcej

Platforma Obywatelska - lista kandydatów do Sejmu

  1. Sławomir Nowak
  2. Tomasz Arabski
  3. Katarzyna Hall
  4. Agnieszka Pomaska
  5. Jerzy Kozdroń
  6. Sławomir Neumann
  7. Iwona Guzowska
  8. Jerzy Borowczak
  9. Piotr Ołowski
  10.  Paweł Orłowski
  11. Jan Kulas
  12. Dobrawa Morzyńska
  13. Iwona Tyburska
  14. Magdalena Mroczkowska
  15. Irena Koralewska
  16. Patrycja Hamerska
  17. Marian Cichon
  18. Dorota Pawłowska
  19. Joanna Kotlewska
  20. Małgorzata Chmiel
  21. Ewa Kot
  22. Marek Karczmarzyk
  23. Sylwester Pruś
  24. Leszek Blanik

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

PiS dlugo ukrtywał swoje listy kandydatów, ale w końcu trzeba było je zarejestrować. Zarejestrowana lista PiS dla okręgu nr 25 do Sejmu.  

PiS

Hasło wyborcze kampanii: Polacy zasługują na więcej

Prawo i Sprawiedliwość - lista kandydatów do Sejmu

  1. Fotyga Anna Elżbieta
  2. Łopiński Maciej Jan
  3. Jaworski Andrzej
  4. Jankowska Aleksandra Helena
  5. Smoliński Kazimierz
  6. Chrapkiewicz Daniela Jadwiga
  7. Liss Andrzej Marcelin
  8. Gwiazda Anna Teresa
  9. Guzikiewicz Karol Roman
  10. Kołakowska Anna Maria
  11. Steckiewicz Krzysztof
  12. Kałużny Andrzej
  13. Strociak Marek Roman
  14. Kilian Jan
  15. Drelich Dariusz
  16. Grajoszek Zbigniew Mariusz
  17. Posmyk Joanna Grażyna
  18. Obiedzińska Sylwia Iwona
  19. Tuz Ewa Maria
  20. Dudek Dorota
  21. Żuk Andrzej
  22. Rzymski Zygmunt
  23. Demski Patryk Jerzy

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

wtorek, 30 sierpnia 2011

Tym razem - już oficjalnie zarejestrowana lista SLD dla okręgu nr 25 do Sejmu. Nazwiska i kolejność na liście identyczna z tym, co wcześniej opublikowano na stronie partyjnej:
Partyjne listy dla Gdańska

 

SLD

Hasło wyborcze: Jutro bez obaw

Sojusz Lewicy Demokratycznej - lista kandydatów do Sejmu  

  1. Maciejewska Beata 
  2. Śnieg Jerzy
  3. Potulski Franciszek
  4. Meyer Barbara
  5. Rutkowski Wiesław
  6. Wojnowska Maria
  7. Piłat Adam
  8. Rusinowicz Tomasz
  9. Jabłońska-Mazurek Dorota
  10. Borejko Kordian
  11. Bucior Piotr
  12. Czernis Mirosław
  13. Jurczyk Jolanta
  14. Prabucki Janusz
  15. Seyda Danuta
  16. Zagłoba Ryszard
  17. Leśków Agnieszka
  18. Mrozowicz Magdalena
  19. Zawisza Marzena
  20. Gajdel Jan
  21. Lipiński Tomasz
  22. Wilińska Joanna

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

Zarejestrowana lista PSL dla okręgu nr 25 do Sejmu.

PSL

Hasło wyborcze: Człowiek jest najważniejszy

Polskie Stronnictwo Ludowe - lista kandydatów do Sejmu 

  1. Odya Zenon Jerzy
  2. Dombrowski Bogdan
  3. Przybylski Wojciech Wiesław
  4. Mielewczyk Bożena Grażyna
  5. Serocka Anna
  6. Tomczyk Stanisław
  7. Butkiewicz Ludwik
  8. Herold-Wąs Lucyna Kinga
  9. Lis Tomasz Sebastian
  10. Borkowska Aneta Maria
  11. Kostecki Marek Stanisław
  12. Kosewska Danuta Jolanta
  13. Pawlina Jan
  14. Kłos Małgorzata Maria
  15. Pochroń-Frankowski Leszek Michał
  16. Sawicki Łukasz Marek
  17. Cymerys Wojciech
  18. Serocka-Chrzanowska Katarzyna Maria
  19. Studziński Tadeusz Józef
  20. Wieczorek Marta
  21. Wolanin Izabela
  22. Zdyb Edyta Izabela
  23. Daszkiewicz Maria Jolanta

Inne listy kandydatów - listy kandydatów

Pozostałe notki związane z wyborami parlamentarnymi 2011 - Wybory parlamentarne

 

Dziś, 31 sierpnia 2011r. to ostatni dzień na rejestrację list kandydatów w PKW. Na chwilę obecną, w okręgu 25 do Sejmu  zarejstrowane są 3 listy: PSL, SLD oraz PJN.
Pora się przyjrzeć - i listom i kandydatom na nich umieszczonym.

PJN

Hasło wyborcze kampanii: Wszystko jest możliwe

Polska Jest Najważniejsza - lista kandydatów do Sejmu

  1. Godycki-Ćwirko Lech
  2. Urban Zbigniew Antoni
  3. Piotrowski Zbigniew Bogdan
  4. Jaśkiewicz Stefan
  5. Szulc Żaneta Maria
  6. Wołek Iwona Żaneta
  7. Itrich Roman Wawrzyniec
  8. Kiedrowski Andrzej Stanisław
  9. Sulkowski Bronisław
  10. Fryza Stanisław Łukasz
  11. Wilkicki Paweł Damian
  12. Lica Małgorzata Jadwiga
  13. Blachnierek Lidia Anna
  14. Relska Patrycja
  15. Grabarczyk Aleksandra Maria
  16. Woliński Grzegorz Mateusz
  17. Kuchta Wojciech Zdzisław
  18. Heś Krystyna Ewa

Wszystko o wyborach w Gdańsku - Wybory Parlmentarne

| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi











ministat liczniki.org