Gdańsk i jego życie moimi oczami

Wpisy z tagiem: wyniki

piątek, 26 października 2018

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - lista nr 2 - wyniki wyborów w okręgu 3 do Sejmiku Wojewódzkiego:

  1. Przybylski Wojciech Wiesław - 676 głosów - 0,33%
  2. Borkowska Aneta Maria - 683 głosy - 0,33%
  3. Szwejk Wojciech Henryk - 154 głosy - 0,07%
  4. Rybakowska Małgorzata - 210 głosów - 0,10%
  5. Derdowski Kazimierz Andrzej - 94 głosy - 0,05%
  6. Kłos Małgorzata Maria - 232 głosy - 0,11%
  7. Grahn Marianna - 56 głosów - 0,03%
  8. Młot Andrzej - 234 głosy - 0,11%

PSL  w sumie we wszystkich okręgach otrzymało 76 888 głosów (8,33%) co przekłada się  na 2 mandaty. 

Uzyskane w Gdańsku wyniki wszystkich list kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego w woj. pomorskim są tu:

Sejmik Województwa Pomorskiego - wyniki wyborów w Gdańsku

W okręgu nr 3 (m.Gdańsk) poszczególni kandydaci do Sejmiku Województwa Pomorskiego otrzymali następującą liczbę głosów:

1. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

2.KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

3. KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

4. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

5. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

6. KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

7. KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

8. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

9. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚŒĆ W SAMORZĄDZIE

10. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŒŚĆ

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy - lista nr 1 - wyniki wyborów w okręgu 3 do Sejmiku Wojewódzkiego:

  1. Zalewska Anna Maria - 5353 głosy -  2,58%
  2. Nieciecka Magdalena Ewa - 1301 głosów - 0,63%
  3. Mikołajun Urszula - 783 głosy - 0,38%
  4. Filasek Jacek - 619 głosów - 0,30%
  5. Morzy Jan Zdzisław - 301 głosów - 0,15%
  6. Zajder Jakub - 962 głosy - 0,46%

 

Bezpartyjni Samorządowcy w sumie we wszystkich okręgach otrzymali 27929 głosów (3,03%) i nie uzyskali żadnego mandatu.

 

Uzyskane w Gdańsku wyniki wszystkich list kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego w woj. pomorskim są tu:

Sejmik Województwa Pomorskiego - wyniki wyborów w Gdańsku

piątek, 30 października 2015

W okręgu 25 kandydaci KWW Zbigniewa Stonogi zdobyli:

Lista kandydatów nr 10 - KWW Zbigniewa Stonogi

    1. Danuta Hojarska - 1 671 głosów (0,39%)
    2. Wojciech Rutkowski - 341 głosów (0,08%)
    3. Piotr Wasiek - 191 głosów (0,04%)
    4. Zdzisław Serwin - 59 głosów (0,01%)
    5. Arkadiusz Olszewski - 117 głosów (0,03%)
    6. Damian Gorzkiewicz - 46 głosów (0,01%)
    7. Maciej Chojnacki - 95 głosów (0,02%)
    8. Aleksandra Niziel - 83 głosy (0,02%)
    9. Damian Żółkiewski - 43 głosy (0,01%) - najniższy wynik w okręgu
    10. Magdalena Lebioda - 72 głosy (0,02%)
    11. Beata Raszeja - 51 głosów (0,01%)
    12. Dorota Nowak - 91 głosów (0,02%)
    13. Krystyna Żuchowska - 48 głosów (0,01%)
    14. Monika Mielewczyk - 73 głosy (0,02%)
    15. Maria Chyła - 69 głosów (0,02%)
    16. Adam Burakiewicz - 44 głosy (0,01%) - drugi od końca wynik w regionie
    17. Łukasz Kryński - 116 głosów (0,03%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu



W okręgu 25 poszczególni kandydaci .Nowoczesnej uzyskali następującą liczbę głosów

Lista kandydatów nr 8 - .Nowoczesna Ryszarda Petru

  1. Ewa Lieder - 23 220 głosów (5,44%) - czwarty wynik w okręgu
  2. Michał Adamczyk - 3 723 głosy (0,87%)
  3. Bartłomiej Szatkowski - 1 874 głosy (0,44%)
  4. Tomasz Dąbrowski - 1 036 głosów (0,24%)
  5. Dominika Rydlichowska - 865 głosów (0,2%)
  6. Krystyna Gozdawa-Nocoń - 817 głosów (0,19%)
  7. Mikołaj Magiełka - 854 głosy (0,2%)
  8. Marek Skoroś - 363 głosy (0,08%)
  9. Adam Kwidziński - 611 głosów (0,11%)
  10. Ewa Gierszewska-Vogels - 540 głosów (0,13%)
  11. Lech Moczulski - 321 głosów (0,08%)
  12. Marek Łycyniak - 182 głosy (0,04%)
  13. Natalia Pobłocka - 1 000 głosów (0,23%)
  14. Dominik Kwiatkowski -285 głosów (0,07%)
  15. Jacek Wachowicz - 522 głosy (0,12%)
  16. Justyna Adamczyk - 899 głosów (0,21%)
  17. Ewa Ludwiszewska - 278 głosów (0,07%)
  18. Marcin Stankiewicz - 364 głosy (0,09%)
  19. Filip Borysewicz - 552 głosy (0,13%)
  20. Włodzimierz Machczyński - 878 głosów (0,21%)

Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





Liczba głosów oddanych w okręgu 25 na listę Kukiz'15

Lista kandydatów nr 7 - Kukiz '15

  1. Magdalena Błeńska - 9 437 głosów (2,21%)
  2. Jacek Hołubowski - 4 881 głosów (1,14%)
  3. Dorota Wiśniewska - 2 311 (0,54%)
  4. Agata Zemetro - 630 głosów (0,15%)
  5. Mariusz Szulc - 2 152 głosy (0,5%)
  6. Joanna Harasim-Grym - 433 głosy (0,1%)
  7. Mariusz Draniewicz - 869 głosów (0,2%)
  8. Anna Kubik-Kasprzykowska - 633 głosy (0,15%)
  9. Jacek Kropkowski - 669 głosów (0,16%)
  10. Alexander Koss - 522 głosy (0,12%)
  11. Anna Dembek - 1 058 głosów (0,25%)
  12. Aleksandra Rutkowska - 1 058 głosów (0,25%)
  13. Marcin Bachórz 406 głosów (0,1%)
  14. Katarzyna Waszyńska - 233 głosy (0,05%)
  15. Karol Kardasiński - 766 głosów (0,18%)
  16. Marta Kasztan - 839 głosów (0,2%)
  17. Robert Iwanicki - 257 głosów (0,06%)
  18. Robert Pomian - 220 głosów (0,05%)
  19. Dominika Redecka - 481 głosów (0,11%)
  20. Tomasz Narożnik - 716 głosów (0,17%)
  21. Krzysztof Urban - 1965 głosów (0,46%)

Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





Wyniki wyborów do Sejmu w okręgu 25

Lista kandydatów nr 6 - Zjednoczona Lewica

  1. Joanna Senyszyn -13 158 głosów (3,08%)
  2. Piotr Bauć - 1 865 głosów (0,44%)
  3. Małgorzata Ostrowska - 3 186 głosów (0,75%)
  4. Franciszek Potulski - 2 411 głosów (0,56%)
  5. Gabriela Plichta - 603 głosy (0,11%)
  6. Antoni Barganowski - 1 114 głosów (0,26%)
  7. Agnieszka Janus - 462 głosy (0,11%)
  8. Mirosław Karolczyk - 200 głosów (0,05%)
  9. Joanna Wilińska - 270 głosów (0,06%)
  10. Jacek Grzebisz - 497 głosów (0,12%)
  11. Wanda Guss - 130 głosów (0,03%)
  12. Ryszard Zagłoba - 305 głosów (0,07%)
  13. Sylwia Kubik - 286 głosów (0,07%)
  14. Artur Toeplitz - 172 głosy (0,04%)
  15. Monika Wałaszewska - 162 głosy (0,04%)
  16. Wojciech Czeszejko-Sochacki - 207 głosó (0,05%)
  17. Barbara Buczyńska - 200 głosów (0,05%)
  18. Michał Kossakowski - 201 głosów (0,05%)
  19. Maria Bąk - 171 głosów (0,04%)
  20. Władysław Kisielczyn - 85 głosów (0,02%)
  21. Halina Daniel - 267 głosów (0,06%)
  22. Natalia Baranowska - 423 głosy (0,1%)
  23. Edmund Stachowicz - 1 793 głosy (0,42%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu







W ostatnich wyborach parlamentarnych w okręgu 25 PSL zdobyło:

Lista kandydatów nr 5 - PSL

  1. Józef Sarnowski - 3 458 głosów (0,81%)
  2. Krzysztof Trawicki - 2 565 głosów (0,6%)
  3. Bogdan Dombrowski - 1 238 głosów (0,29%)
  4. Maria Pawłowska - 757 głosów (0,18%)
  5. Mirosław Molski - 354 głosy (0,08%)
  6. Maria Daszkiewicz - 403 głosy (0,09%)
  7. Krzysztof Pałkowski - 436 głosów (0,1%)
  8. Gracjan Kuryłowicz - 473 głosy (0,11%)
  9. Wojciech Przybylski - 133 głosy (0,03%)
  10. Marek Kostecki - 178 głosów (0,04%)
  11. Stanisław Ackerman - 456 głosów (0,11%)
  12. Andrzej Stępniak - 115 głosów (0,03%)
  13. Danuta Kosewska - 302 głosy (0,07%)
  14. Janusz Laskowski - 196 głosów (0,05%)
  15. Ewelina Włódarczyk - 88 głosów (0,02%)
  16. Elżbieta Suchocka - 222 głosy (0,05%)
  17. Elżbieta Mikołąjczak - 112 głosów (0,03%)
  18. Ewa Janiak - 107 głosów (0,03%)
  19. Paweł Zienkiewicz - 248 głosów (0,06%)
  20. Anna Włodarczyk - 220 głosów (0,05%)
  21. Andrzej Małyj - 168 głosów (0,04%)
  22. Marianna Grahn - 52 głosy (0,01%)
  23. Bogdan Jarema - 237 głosów (0,05%)
  24. Andrzej Olszewski - 365 głosów (0,09%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





czwartek, 29 października 2015

Liczba głosów oddanych na partię KORWIN w okręgu 25

Lista kandydatów nr 4 - KORWIN

  1. Karol Rabenda - 8 925 głosów (2,09%)
  2. Marcin Krzywkowski - 3 032 głosy (0,71%)
  3. Agnieszka Grzegorzewska - 1 439 (0,34%)
  4. Zdzisław Kościelak - 743 głosy (0,17%)
  5. Krzysztof Drzymała - 1 027 głosów (0,24%)
  6. Sylwia Monkielewicz - 536 głosów (0,13%)
  7. Andrzej Budziejewski - 378 głosów (0,09%)
  8. Ilona Szczuka - 372 głosy (0,09%)
  9. Teresa Frost - 319 głosy (0,07%)
  10. Tomasz Stęplowski - 311 głosów (0,07%)
  11. Mariusz Rejkowicz - 358 głosów (0,08%)
  12. Monika Wysocka - 340 głosów (0,08%)
  13. Bartłomiej Radka - 171 głosów (0,04%)
  14. Marcin Suchorak - 309 głosów (0,07%)
  15. Grzegorz Grzegorczyk - 282 głosy (0,07%)
  16. Arkadiusz Deroszewski - 99 głosów (0,02%)
  17. Joanna Durlik - 184 głosy (0,04%)
  18. Michał Lewandowski - 788 głosów (0,18%)
  19. Julita Rusyniak - 87 głosów (0,02%)
  20. Sandra Jasionowska - 156 głosów (0,04%)
  21. Karol Murawiec - 237 głosów (0,06%)
  22. Igor Adamiec - 269 głosów (0,07%)
  23. Katarzyna Sakwińska - 256 głosów (0,07%)
  24. Kamil Sobkiewicz - 748 głosów (0,18%)

 

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu



W okręgu 25 poszczególni kandydaci partii Razem otrzymali następującą liczbę głosów.

Lista kandydatów nr 3 - PARTIA RAZEM

  1. Aleksandra Krotowska-Cacha - 7 008 głosów (1,64%)
  2. Tomasz Larczyński - 1 731 głosów (0,41%)
  3. Aleksandra Bojarska - 1 650 głosów (0,39%)
  4. Mikołaj Golubiewski - 575 głosów (0,13%)
  5. Judyta Król - 1 287 głosów (0,3%)
  6. Mateusz Lipowicz - 585 głosów (0,14%)
  7. Marianna Kasperska-Zegar - 371 głosów (0,09%)
  8. Stanisław Głąbiński - 228 głosów (0,05%)
  9. Dorota Korsak - 409 głosów (0,1%)
  10. Szymon Andrzejewski - 487 głosów (0,11%)
  11. Aleksandra Kulma - 280 głosów (0,07%)
  12. Michał Smętek - 431 głosów (0,1%)
  13. Ewa Wieczorek - 615 głosów (0,14%)
  14. Maciej Rafa - 356 głosów (0,08%)
  15. Katarzyna Bojarska - 979 głosów (0,09%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





 
1 , 2
| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Tagi











ministat liczniki.org