Gdańsk i jego życie moimi oczami
piątek, 30 października 2015

Wyniki wyborów do Senatu w okręgu 65 (Gdańsk i Sopot):

Wyniki wyborów do Senatu

 Senatorem w naszym okręgu został Bogdan Borusewicz - zdobył 53,03% głosów.

W okręgu 25 kandydaci KWW Zbigniewa Stonogi zdobyli:

Lista kandydatów nr 10 - KWW Zbigniewa Stonogi

    1. Danuta Hojarska - 1 671 głosów (0,39%)
    2. Wojciech Rutkowski - 341 głosów (0,08%)
    3. Piotr Wasiek - 191 głosów (0,04%)
    4. Zdzisław Serwin - 59 głosów (0,01%)
    5. Arkadiusz Olszewski - 117 głosów (0,03%)
    6. Damian Gorzkiewicz - 46 głosów (0,01%)
    7. Maciej Chojnacki - 95 głosów (0,02%)
    8. Aleksandra Niziel - 83 głosy (0,02%)
    9. Damian Żółkiewski - 43 głosy (0,01%) - najniższy wynik w okręgu
    10. Magdalena Lebioda - 72 głosy (0,02%)
    11. Beata Raszeja - 51 głosów (0,01%)
    12. Dorota Nowak - 91 głosów (0,02%)
    13. Krystyna Żuchowska - 48 głosów (0,01%)
    14. Monika Mielewczyk - 73 głosy (0,02%)
    15. Maria Chyła - 69 głosów (0,02%)
    16. Adam Burakiewicz - 44 głosy (0,01%) - drugi od końca wynik w regionie
    17. Łukasz Kryński - 116 głosów (0,03%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu



W okręgu 25 poszczególni kandydaci .Nowoczesnej uzyskali następującą liczbę głosów

Lista kandydatów nr 8 - .Nowoczesna Ryszarda Petru

  1. Ewa Lieder - 23 220 głosów (5,44%) - czwarty wynik w okręgu
  2. Michał Adamczyk - 3 723 głosy (0,87%)
  3. Bartłomiej Szatkowski - 1 874 głosy (0,44%)
  4. Tomasz Dąbrowski - 1 036 głosów (0,24%)
  5. Dominika Rydlichowska - 865 głosów (0,2%)
  6. Krystyna Gozdawa-Nocoń - 817 głosów (0,19%)
  7. Mikołaj Magiełka - 854 głosy (0,2%)
  8. Marek Skoroś - 363 głosy (0,08%)
  9. Adam Kwidziński - 611 głosów (0,11%)
  10. Ewa Gierszewska-Vogels - 540 głosów (0,13%)
  11. Lech Moczulski - 321 głosów (0,08%)
  12. Marek Łycyniak - 182 głosy (0,04%)
  13. Natalia Pobłocka - 1 000 głosów (0,23%)
  14. Dominik Kwiatkowski -285 głosów (0,07%)
  15. Jacek Wachowicz - 522 głosy (0,12%)
  16. Justyna Adamczyk - 899 głosów (0,21%)
  17. Ewa Ludwiszewska - 278 głosów (0,07%)
  18. Marcin Stankiewicz - 364 głosy (0,09%)
  19. Filip Borysewicz - 552 głosy (0,13%)
  20. Włodzimierz Machczyński - 878 głosów (0,21%)

Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





Liczba głosów oddanych w okręgu 25 na listę Kukiz'15

Lista kandydatów nr 7 - Kukiz '15

  1. Magdalena Błeńska - 9 437 głosów (2,21%)
  2. Jacek Hołubowski - 4 881 głosów (1,14%)
  3. Dorota Wiśniewska - 2 311 (0,54%)
  4. Agata Zemetro - 630 głosów (0,15%)
  5. Mariusz Szulc - 2 152 głosy (0,5%)
  6. Joanna Harasim-Grym - 433 głosy (0,1%)
  7. Mariusz Draniewicz - 869 głosów (0,2%)
  8. Anna Kubik-Kasprzykowska - 633 głosy (0,15%)
  9. Jacek Kropkowski - 669 głosów (0,16%)
  10. Alexander Koss - 522 głosy (0,12%)
  11. Anna Dembek - 1 058 głosów (0,25%)
  12. Aleksandra Rutkowska - 1 058 głosów (0,25%)
  13. Marcin Bachórz 406 głosów (0,1%)
  14. Katarzyna Waszyńska - 233 głosy (0,05%)
  15. Karol Kardasiński - 766 głosów (0,18%)
  16. Marta Kasztan - 839 głosów (0,2%)
  17. Robert Iwanicki - 257 głosów (0,06%)
  18. Robert Pomian - 220 głosów (0,05%)
  19. Dominika Redecka - 481 głosów (0,11%)
  20. Tomasz Narożnik - 716 głosów (0,17%)
  21. Krzysztof Urban - 1965 głosów (0,46%)

Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





Wyniki wyborów do Sejmu w okręgu 25

Lista kandydatów nr 6 - Zjednoczona Lewica

  1. Joanna Senyszyn -13 158 głosów (3,08%)
  2. Piotr Bauć - 1 865 głosów (0,44%)
  3. Małgorzata Ostrowska - 3 186 głosów (0,75%)
  4. Franciszek Potulski - 2 411 głosów (0,56%)
  5. Gabriela Plichta - 603 głosy (0,11%)
  6. Antoni Barganowski - 1 114 głosów (0,26%)
  7. Agnieszka Janus - 462 głosy (0,11%)
  8. Mirosław Karolczyk - 200 głosów (0,05%)
  9. Joanna Wilińska - 270 głosów (0,06%)
  10. Jacek Grzebisz - 497 głosów (0,12%)
  11. Wanda Guss - 130 głosów (0,03%)
  12. Ryszard Zagłoba - 305 głosów (0,07%)
  13. Sylwia Kubik - 286 głosów (0,07%)
  14. Artur Toeplitz - 172 głosy (0,04%)
  15. Monika Wałaszewska - 162 głosy (0,04%)
  16. Wojciech Czeszejko-Sochacki - 207 głosó (0,05%)
  17. Barbara Buczyńska - 200 głosów (0,05%)
  18. Michał Kossakowski - 201 głosów (0,05%)
  19. Maria Bąk - 171 głosów (0,04%)
  20. Władysław Kisielczyn - 85 głosów (0,02%)
  21. Halina Daniel - 267 głosów (0,06%)
  22. Natalia Baranowska - 423 głosy (0,1%)
  23. Edmund Stachowicz - 1 793 głosy (0,42%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu







W ostatnich wyborach parlamentarnych w okręgu 25 PSL zdobyło:

Lista kandydatów nr 5 - PSL

  1. Józef Sarnowski - 3 458 głosów (0,81%)
  2. Krzysztof Trawicki - 2 565 głosów (0,6%)
  3. Bogdan Dombrowski - 1 238 głosów (0,29%)
  4. Maria Pawłowska - 757 głosów (0,18%)
  5. Mirosław Molski - 354 głosy (0,08%)
  6. Maria Daszkiewicz - 403 głosy (0,09%)
  7. Krzysztof Pałkowski - 436 głosów (0,1%)
  8. Gracjan Kuryłowicz - 473 głosy (0,11%)
  9. Wojciech Przybylski - 133 głosy (0,03%)
  10. Marek Kostecki - 178 głosów (0,04%)
  11. Stanisław Ackerman - 456 głosów (0,11%)
  12. Andrzej Stępniak - 115 głosów (0,03%)
  13. Danuta Kosewska - 302 głosy (0,07%)
  14. Janusz Laskowski - 196 głosów (0,05%)
  15. Ewelina Włódarczyk - 88 głosów (0,02%)
  16. Elżbieta Suchocka - 222 głosy (0,05%)
  17. Elżbieta Mikołąjczak - 112 głosów (0,03%)
  18. Ewa Janiak - 107 głosów (0,03%)
  19. Paweł Zienkiewicz - 248 głosów (0,06%)
  20. Anna Włodarczyk - 220 głosów (0,05%)
  21. Andrzej Małyj - 168 głosów (0,04%)
  22. Marianna Grahn - 52 głosy (0,01%)
  23. Bogdan Jarema - 237 głosów (0,05%)
  24. Andrzej Olszewski - 365 głosów (0,09%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





czwartek, 29 października 2015

Liczba głosów oddanych na partię KORWIN w okręgu 25

Lista kandydatów nr 4 - KORWIN

  1. Karol Rabenda - 8 925 głosów (2,09%)
  2. Marcin Krzywkowski - 3 032 głosy (0,71%)
  3. Agnieszka Grzegorzewska - 1 439 (0,34%)
  4. Zdzisław Kościelak - 743 głosy (0,17%)
  5. Krzysztof Drzymała - 1 027 głosów (0,24%)
  6. Sylwia Monkielewicz - 536 głosów (0,13%)
  7. Andrzej Budziejewski - 378 głosów (0,09%)
  8. Ilona Szczuka - 372 głosy (0,09%)
  9. Teresa Frost - 319 głosy (0,07%)
  10. Tomasz Stęplowski - 311 głosów (0,07%)
  11. Mariusz Rejkowicz - 358 głosów (0,08%)
  12. Monika Wysocka - 340 głosów (0,08%)
  13. Bartłomiej Radka - 171 głosów (0,04%)
  14. Marcin Suchorak - 309 głosów (0,07%)
  15. Grzegorz Grzegorczyk - 282 głosy (0,07%)
  16. Arkadiusz Deroszewski - 99 głosów (0,02%)
  17. Joanna Durlik - 184 głosy (0,04%)
  18. Michał Lewandowski - 788 głosów (0,18%)
  19. Julita Rusyniak - 87 głosów (0,02%)
  20. Sandra Jasionowska - 156 głosów (0,04%)
  21. Karol Murawiec - 237 głosów (0,06%)
  22. Igor Adamiec - 269 głosów (0,07%)
  23. Katarzyna Sakwińska - 256 głosów (0,07%)
  24. Kamil Sobkiewicz - 748 głosów (0,18%)

 

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu



W okręgu 25 poszczególni kandydaci partii Razem otrzymali następującą liczbę głosów.

Lista kandydatów nr 3 - PARTIA RAZEM

  1. Aleksandra Krotowska-Cacha - 7 008 głosów (1,64%)
  2. Tomasz Larczyński - 1 731 głosów (0,41%)
  3. Aleksandra Bojarska - 1 650 głosów (0,39%)
  4. Mikołaj Golubiewski - 575 głosów (0,13%)
  5. Judyta Król - 1 287 głosów (0,3%)
  6. Mateusz Lipowicz - 585 głosów (0,14%)
  7. Marianna Kasperska-Zegar - 371 głosów (0,09%)
  8. Stanisław Głąbiński - 228 głosów (0,05%)
  9. Dorota Korsak - 409 głosów (0,1%)
  10. Szymon Andrzejewski - 487 głosów (0,11%)
  11. Aleksandra Kulma - 280 głosów (0,07%)
  12. Michał Smętek - 431 głosów (0,1%)
  13. Ewa Wieczorek - 615 głosów (0,14%)
  14. Maciej Rafa - 356 głosów (0,08%)
  15. Katarzyna Bojarska - 979 głosów (0,09%)

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu





W okręgu 25 poszczególni kandydaci PO otrzymali następującą liczbę głosów.

Lista kandydatów nr 2 - Platforma Obywatelska RP

  1. Adam Korol - 28 727 głosów (6,73%) - drugi wynik w okręgu
  2. Sławomir Neumann - 20 514 głosów (4,8%)
  3. Agnieszka Pomaska - 22 196 głosów (5,2%) - piąty wynik w okręgu
  4. Łukasz Zaręba - 5 337 głosów (1,25%)
  5. Hanna Zych-Cisoń - 3 608 głosów (0,84%)
  6. Jerzy Borowczak - 16 931 głosów (3,96%)
  7. Piotr Widz - 5 196 głosów (1,22%)
  8. Michał Owczarczak - 2 831 głosów (0,66%)
  9. Paweł Orłowski - 4 833 głosów (1,14%)
  10. Małgorzata Chmiel - 13 346 głosów (3,12%)
  11. Jan Kulas - 4 539 głosów (1,06%)
  12. Piotr Ołowski - 3 726 głosów (0,87%)
  13. Mirosław Czapla - 2 600 głosów (0,61%)
  14. Joanna Jakubowska - 1 770 głosów (0,41%)
  15. Andrzej Chyła - 1 545 głosów (0,36%)
  16. Lesław Orski - 608 głosów (0,14%)
  17. Elżbieta Radziszewska - 1 538 głosów (0,36%)
  18. Anna Strzelczyk - 1 008 głosów (0,24%)
  19. Aneta Nowak-Tymińska - 495 głosów (0,12%)
  20. Dorota Chojna - 1 909 głosów (0,45%)
  21. Wioleta Strzemkowska-Konkolewska - 1 442 głosy (0,34%)
  22. Iwona Nitza - 1 070 (0,25%)
  23. Radosław Sobecki - 569 głosów (0,13%)
  24. Maciej Grabowski - 1 917 (0,45%)

 Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu



W okręgu 25 poszczególni kandydaci PiS otrzymali następującą liczbę głosów.

Lista kandydatów nr 1 - Prawo i Sprawiedliwość

  1. Jarosław Sellin - 34 997 głosów (8,19%) - najlepszy wynik w okręgu
  2. Kazimierz Smoliński - 12 424 głosy (2,91%)
  3. Andrzej Jaworski - 25 875 głosów (6,06%) - trzeci wynik w okręgu
  4. Grzegorz Raczak - 6 332 głosy (1,48%)
  5. Grzegorz Strzelczyk - 1 459 głosów (0,34%)
  6. Karol Guzikiewicz - 2 168 głosów (0,51%)
  7. Aleksandra Jankowska - 3 124 głosy (0,73%)
  8. Jan Kilian - 6 675 głosów (1,56%)
  9. Tadeusz Cymański - 13 126 głosów (3,07%)
  10. Anna Dutkowska - 1 180 głosów (0,28%)
  11. Ewelina Pałubicka - 1 020 głosów (0,24%)
  12. Dorota Dudek - 2 128 głosy (0,5%)
  13. Marian Szajna - 599 głosów (0,14%)
  14. Hanna Duda - 2 569 głosów (0,6%)
  15. Justyna Palikowska - 362 głosy (0,08%)
  16. Piotr Walentynowicz - 2 846 głosy (0,67%)
  17. Jacek Konczal - 1 317 głosów (0,31%)
  18. Edward Szlejter -  322 głosy (0,08%)
  19. Dariusz Maciejewski - 794 głosy (0,19%)
  20. Jolanta Kwiatkowska-Reichel - 821 głosów (0,19%)
  21. Natalia Nitek - 1 066 głosów (0,25%)
  22. Zbigniew Wnuk - 493 głosy (0,12%)
  23. Stanisław Anders - 1 187 głosów (0,28%)
  24. Anna Gwiazda - 3 582 głosy (0,84%)

 Kolorem czerwonym zaznaczyłam kandydatów, którzy otrzymali mandat.

Pozostałe listy wyników poszczególnych ugrupowań są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

| < Sierpień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Tagi











ministat liczniki.org