Gdańsk i jego życie moimi oczami
Blog > Komentarze do wpisu

Paweł Adamowicz - kandydat na Prezydenta Miasta Gdańska

Przez ile lat można być prezydentem jakiegoś miasta i nie popaść w rutynę? Paweł Adamowicz zarządza Gdańskiem już 20 lat, teraz jest kandydatem na kolejną kadencję. Tym razem jednak nie ma poparcia swojej macierzystej partii czy PO. Startuje z własnego komitetu wyborczego Wyborców Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska.

Paweł Adamowicz

Ma 52 lata i jest absolwentem Prawa i Administracji UG. Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem. Radnym został w 1990 toku, od roku 1998 pełni funkcję prezydenta Gdańska. Jego hasło w kampanii to "Wszystko dla Gdańska".

Paweł Adamowicz

Strona internetowa:
Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Adamowicz
Można tam znaleźć również program na najbliższą kadencję.

Czy Paweł Adamowicz jest dobrym włodarzem naszego miasta? Moim zdaniem tak, choć czuję niedosyt. Jakoś ciągle mam wrażenie, że liczą się tylko turyści i inwestycje słynne na całą Polskę. Tak na wszelki wypadek chciałabym jednak przypomnieć, że Gdańsk to nie tylko Śródmieście, ale również wiele innych dzielnic. Tu też mieszkają wyborcy, a ja osobiście jako mieszkanka Zaspy mam wrażenie, że Urząd Miasta zapomniał o tej dzielnicy.
Pewnym cieniem kładzie się także ciągnąca się sprawa oświadczeń majątkowych. To z pewnością też nie zachęca do głosowania na tego kandydata.
Już w poprzednich wyborach głosowałam na Pawła Adamowicza dopiero w drugiej turze. A teraz? Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam, ale mało mi się podoba bratobójcza walka z kandydatem Koalicji Obywatelskiej. Niestety.

Pełna lista kandydatów na Prezydenta Miasta Gdańska jest tu:

Kandydaci na Prezydenta Miasta Gdańska

wtorek, 02 października 2018, marzatela
Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:ministat liczniki.org